fbpx

OFERTA

PRODUKCJA FILMOWA

Film to nasza specjalność. Za pomocą atrakcyjnych ujęć oraz wciągającej narracji, snujemy opowieści o ludziach miejscach, firmach, imprezach, czy wydarzeniach z historii. Do tematów podchodzimy kompleksowo, przygotowując wszystko od Atrakcyjnego scenariusza po Zachwycające efekty specjalne. Na koncie mamy już kilkadziesiąt produkcji zrealizowanych dla firm, instytucji samorządowych, czy stowarzyszeń. Nasze filmy są skutecznym narzędziem, służącym do kreowania dobrego wizerunku i promocji, ale też informują o ważnych inicjatywach i edukują.

ANIMACJA 2D i 3D

Czasami samo przedstawienie rzeczywistości to za mało, dlatego w gronie współpracowników OPEN group są osoby potrafiące wykreować obrazy w świecie wirtualnym i przenieść je do realizowanych produkcji. Dzięki kunsztowi naszych grafików, takie animacje do złudzenia przypominają to, z czym spotykamy się w realu, dając przy okazji możliwość dowolnego kształtowania przestrzeni. Takie narzędzia idealnie sprawdzają się w sytuacjach, gdy chcemy opowiedzieć o planach naszych klientów lub snujemy wizje przyszłości.

ZDJĘCIA Z POWIETRZA

Chociaż twardo stąpamy po ziemi, wybieramy czasem… bujanie w obłokach.. 😉 To dlatego, że naszą specjalnością są ujęcia z drona, które uatrakcyjnią każdy film lub prezentację. Świat widziany z pewnej wysokości jest niezwykle pasjonujący, a my mamy sprzęt i możliwości, by poszerzać filmową perspektywę.

PROJEKTOWANIE STRON

Obecność w sieci to dziś konieczność, ale żeby się przebić przez setki podobnych informacji, trzeba pokazać się z naprawdę dobrej strony. Dzięki szerokiemu doświadczeniu bazującemu na różnych formach medialnej obecności, nasze projekty pozwolą Ci skutecznie się wyróżnić.

MULTIMEDIA

Z nowymi technologiami jesteśmy za pan brat i odważnie wcielamy je do projektów. Dzięki realizacjom opartym na multimediach, nasi klienci mogą zaprezentować się w sposób interaktywny i nieszablonowy, a przez to wyjątkowo atrakcyjny.

PLANOWANIE MEDIÓW

Perfekcyjnie przygotowany komunikat, to nie koniec działań. Trzeba też wiedzieć gdzie i kiedy zamieścić przekaz. Na życzenie klientów przygotujemy plan skutecznego dotarcia do potencjalnych klientów za pośrednictwem mediów.