fbpx

COTEROZ – kalendarz online dla mieszkańców Chorzowa

Opis projektu:

Dobrze wiedzieć, co w trawie piszczy, ale śledzenie naraz wielu stron instytucji kulturalnych, drużyn sportowych czy ośrodków rekreacji jest kłopotliwe. Jak sprawnie poruszać się w takim gąszczu danych? Mieszkańcy Chorzowa mają ułatwione zadanie. Od połowy grudnia łatwy dostęp do ważnych informacji zapewnia im miejski kalendarz online o swojsko brzmiącej nazwie COTEROZ. Możemy się pochwalić, że w tym ciekawym projekcie mieliśmy też swój udział. 😉

Chcesz być na bieżąco? Ściągnij kalendarz wydarzeń!

Nowoczesne miejscowości odważnie stawiają na technologie mobilne, które ułatwiają życie mieszkańcom. Na zlecenia Urzędu Miasta w Chorzowie zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy miejski kalendarz online COTEROZ – przejrzystą aplikację, która informuje o najciekawszych wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz społecznych w okolicy. Każdy, kto aktywnie uczestniczy w życiu miasta i chce mieć pewność, że nie ominie go nic ważnego, powinien ściągnąć na telefon darmową aplikację COTEROZ. Aplikację można pobrać w sklepie Google Play oraz AppStore.

Kalendarz online, z którym zaplanujesz swój dzień 

Ten intuicyjny kalendarz online nie tylko jest źródłem cennych informacji o tym, co dzieje się w Chorzowie. Przemyślane filtry pomagają wyłowić imprezy odpowiadające zainteresowaniom użytkownika. Informator miejski COTEROZ pozwoli dokładnie zaplanować dzień pełen atrakcji, ułatwi też kontakt z organizatorami imprez oraz zakup biletów. Z zamieszczoną w aplikacji mapą dotarcie do celu nie będzie stanowić problemu. 

Pasjonujące imprezy najlepiej jest przeżywać w gronie rodziny lub przyjaciół. Kalendarz wydarzeń COTEROZ został skonstruowany tak, by ułatwić dzielenie się cennymi informacjami. Można więc powiedzieć, iż ta niepozorna aplikacja, chociaż zaprojektowana została na telefon, motywuje do spotkań w świecie realnym. 

Zapraszamy do pobrania aplikacji

KLIENTUrząd Miasta Chorzów
DATA2019
ROLAZaprojektowanie aplikacji mobilnej, UX, programowanie