fbpx

Rowerowy zawrót głowy czyli rowerem po Spiszu i Podhalu

Opis projektu:

Malownicze pejzaże, wspaniałe zabytki i drogi idealne, by przemierzać je na dwóch kółkach. Gminy: Nowy Targ, Łapsze Niżne i Bukowina Tatrzańska to prawdziwy raj dla rowerzystów. Projekt “Rowery” skierowany był właśnie do fanów jednośladów, którzy szukają pomysłów na interesujące wycieczki.

Spisz i Podhale to regiony godne polecenia fanom turystyki rowerowej, ale jak zachęcić miłośników dwóch kółek do wybrania właśnie tego kierunku? Uznaliśmy, że najlepszą formą będą filmy, które w nowoczesny i atrakcyjny sposób przekażą to, czego możemy się spodziewać po tutejszych trasach. Dzięki temu powstała seria siedmiu wideoprzewodników. Każdy z odcinków poświęcony został innej trasie. W filmach prezentowane są malownicze miejscowości położone na terenie Spisza i Podhala oraz znajdujące się w nich obiekty, które w trakcie wycieczki warto jest odwiedzić.

Ujęcia kręcone z drona pozwalają w pełnej krasie zaprezentować niezwykłość tutejszych krajobrazów, a dynamiczny montaż nadaje produkcjom cechy interesującego klipu, który szczególnie spodoba się młodszej części publiczności. Warto podkreślić też fakt, że projekt ma charakter transgraniczny, a jedna z tras prowadzi przez urokliwe zakątki słowackiego Spisza.

Co składało się na projekt:

  • produkcja 7 filmów promujących trasy rowerowe na Spiszu i Podhalu
  • projekt i produkcja “Paszportów Turystycznych” (nakład 1000 egz.)

Media / nośniki:

YouTube, druk

Cele:

  • Prezentacja najciekawszych tras rowerowych w gminach Nowy Targ, Łapsze Niżne i Bukowina Tatrzańska.
  • Propagowanie turystyki rowerowej na Spiszu i Podhalu
  • Promocja regionu, poprzez pokazanie walorów turystycznych Spisza i Podhala.
KLIENTLokalna Grupa Działania “Spisz-Podhale``
DATA2018
ROLAKreacja, produkcja filmów, projektowanie, druk